Angielski Online

Reklama Gogle

Moja Plisa - Plisy Sklep on-line

Moja Plisa - Plisy Sklep on-line Rolety i żaluzje od dawna stosuje się do osłaniania okien. Mają one także dużą wartość estetyczną. Wygląd żaluzjiuległ zmianie na przestrzeni czasu. Współcześnie wykonuje się je z nowoczesnych materiałów, mocnych i odpornych na warunki atmosferyczne. Plisy okienne stanowią przykład ewolucji żaluzji i rolety. Stanowią one nowoczesną formę osłony na oknach.
Specyfika plis okiennych
Plisy do okien to rozwiązanie pośrednie między żaluzją a roletą. Tak samo jak rolety są wykonane z materiału. Z żaluzją plisy okienne łączy postać harmonijkowa struktury materiału. Stwierdza się jednak pewne różnice pomiędzy nimi. Plisy okienne nie są zamocowane ani na górze, ani w dolnej okna.
Mocne strony plis okiennych
Rosnąca popularność plis okiennych dowodzi, że jest na nie duże zapotrzebowanie. Plisy okienne są nie tylko doskonałe pod względem funkcjonalności, ale i posiadają dużą wartość estetyczną. Niewątpliwą zaletą plis okiennych jest możliwość odsłony i zasłaniania od góry oraz od dołu. Taka podwójna ruchliwość plis okiennych daje możliwość regulowania nasileniem światła w pomieszczeniu.
Zastosowanie plis okiennych
Plisy okienne dają możliwość stwarzania wielu ciekawych aranżacji. Można np. połączyć dwa układy harmonijkowe posiadające różną przejrzystość materiału. Dzięki temu uzyska się efekt podobny jak w roletach dzień-noc. Można także umieścić zwartą tkaninę na górze okna, a przejrzystą na dole. W ten sposób podczas składania jednej, druga się rozkłada. Plisy okienne to doskonalsze rozwiązanie do regulowania zaciemniania w pokoju czy w kuchni.

Szczegóły strony mojaplisa.pl:

Podlinkuj stronę mojaplisa.pl:

Moja Plisa - Plisy Sklep on-line

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4